KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7964509
nr 796 4509
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Blandteknik, Richard Ryan, signerad, motivets mått: 49x34
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 december 2012
kl 19:21:10
10/12 15:24:38
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan